Zuzana Těthalová

kosmetička

Zuzana Těthalová
737 081 710
Aktuality

HairPLUS - fluidum pro řasy a obočí

HairPLUS je unikátní sérum pro růst řas a obočí.

Dárkový poukaz - originální dáreček pod stromeček

Nevíte, co blízkým pod stromeček? Zakupte jim náš DÁRKOVÝ POUKAZ ve Vámi zvolené hodnotě!

Staňte se naším VIP klientem

Pro dlouhodobou spokojenost našich zákazníků (tedy vás) děláme maximum, a proto pro vás máme program s názvem VIP klient.
Primavera Andorrana

Bonusový program pro stálé zákazníky

Vážení přátelé,

možná jste někdy zapřemýšleli nad tím, co byste měli navíc, kdybyste náš salon navštěvovali pravidelně. V první řadě je však důležité si otevřeně říct, že kosmetiku člověk navštěvuje především kvůli sobě, svému zdraví a kráse. Až potom mohou přicházet v úvahu myšlenky, který kosmetický salon je pro mě ten nejvhodnější.

Abychom se ovšem vrátili úplně na úvod. Každý náš klient dostává automaticky kartičku a při každé 5. návštěvě má nárok na slevu ve výši 20 %. To je pro nás běžný standart. Ale náš salon chce jít ještě dál a těm opravdu věrným klientům nabídnout další výhodu, tzv. Bonusový program pro stálé klienty.

Ptáte se, jak se stát naším stálým klientem? Je to jednoduché. Stačí, abyste nás pravidelně navštěvovali, minimálně 1x za 2 měsíce. Pak už se Vám automaticky načítá tzv. bonus. Jeho aktuální výši budete mít uvedenou na jednoduché „kartičce“, kterou od nás jako stálý klient obdržíte. Bonus se začne načítat po 2. návštěvě (a pak samozřejmě po každé další návštěvě), pokud ji uskutečníte do 2 měsíců od té první, zaokrouhluje se na koruny (dle pravidel zaokrouhlování) a odpovídá 5 % z ceny. Tady je příklad: Paní XXX přijde každý měsíc na celkové ošetření s masáží v ceně 530,- Kč. Z této ceny tedy získává bonus 27,- Kč za každou návštěvu. Vynásobíme-li to dvanácti měsíci, vyjde nám hodnota 324,- Kč za 1 rok. Tento bonus můžete použít jako „kredit“ na naše služby. Samozřejmě je jen a jen na Vás, kdy si Váš „kredit“ vyberete a použijete a i to, v jaké výši. Bonus se totiž načítá po každé návštěvě a v případě jeho (třeba jen částečného) použití Vám onu konkrétní částku zase odečteme.

Jak už bylo řečeno, bonus se načítá po každé návštěvě, ovšem s jednou výjimkou. Pokud se Váš průměr návštěv dostane pod 0,5 za 1 měsíc (to odpovídá již zmíněné minimálně 1 návštěvě za 2 měsíce) a při Vaší další návštěvě se na tento průměr nevrátí, bonus za tuto (případně další) návštěvu se Vám přičítat nebude. A to do té doby, než se Vám průměr nevrátí na zmíněnou 1 návštěvu za 2 měsíce. Ovšem dosud nasbíraný bonus Vám samozřejmě zůstává a můžete jej kdykoli využít na naše služby. Bonus nelze proplácet v hotovosti!

Věříme, že tato bezesporu zajímavá služba přispěje k Vaší spokojenosti s naším salonem a že i Vy se stanete našimi stálými klienty. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně Bonusového programu, neváhejte se s nimi na nás obracet. A to buď prostřednictvím mailu info@kosmetikalada.cz nebo telefonicky, a to na číslo 737 081 710.

A ještě něco důležitého závěrem. Vy jste náš partner při péči o obličej a tělo, nikoli „pouhý“ zákazník.

Již teď se na Vás těšíme v našem kosmetickém salonu!